Portbase werkt aan de technische update van de Booking Subscription-functionaliteit. Voor terminals betekent dit een wijziging in de inhoud van het Booking Subscription Reply-bericht (M129). De technische specificaties blijven ongewijzigd. Deze release note beschrijft de verdere details.
Technische specificaties ongewijzigd
We streven ernaar om MED te updaten zonder impact voor de terminals. Daarom zijn de technische specificaties van het M129-bericht niet gewijzigd. De huidige XSD is hier te vinden: https://support.portbase.com/wp-content/uploads/2025/07/xsd-version.pdf
De inhoud van sommige velden kan echter afwijken van wat je gewend bent.
Sequence-nummers
Na de update van MED zal het sequence-nummer altijd beginnen bij 1000.
Voor bestaande booking subscriptions betekent dit dat de updates kunnen verlopen van sequence nummer 1, naar 2, naar 1000.
Voor nieuwe booking subscriptions start het sequence-nummer altijd bij 1000.
Onbeperkte updates
Boekingsnummers met veel updates zullen voortaan zonder limiet informatie blijven ontvangen.
Alleen hoofdletters
|Alle data in het M129-bericht zal voortaan in hoofdletters (uppercase) worden weergegeven. Voorheen konden documentnummers en agentcodes in kleine letters staan als de invoer ook in kleine letters was. Alle invoer wordt nu vóór opslag in ons systeem omgezet naar hoofdletters. Dit betekent dat ook de output richting je terminal volledig in hoofdletters zal zijn.
Heb je vragen over deze wijziging? Neem dan contact op met customerservice@portbase.com